خرید گیر اماکن

خریدار برای خرید سیستم گیر، دو حق انتخاب دارد

1- سیستم حرفه ای که امکانات بسیار بیشتری از یک سیستم گیر معمولی دارد و قابلیت اضافه کردن ماژول های متعددی را نیز دارا می باشد؛ از جمله سنسورهای لرزشی،

شکستن شیشه، ماژول شبکه، توسعه دهنده زون ها و … .

2- سیستم ساده که دارای قیمت مناسب تر و به طبع قابلیت های کمتری می باشد و در واقع فقط یک سیستم گیر تام عیار است و قابلیت های دیگری ندارد.

انواع گیر

سیستم های گیر به دو صورت بی سیم و با سیم وجود دارند که توصیه اکید میشود که حدالامکان از سیستم گیر با سیم استفاده شود و به هر مشکلی هست سیم کشی انجام شود و از سیستم های بی سیم استفاده نشود به دلیل اینکه مشکلات سیستم های گیر بی سیم مشتری را کلا پشیمان میکند. مگر اینکه در آخر و در صورت اجبار از سیستم های گیر بی سیم نوع حرفه ای استفاده شود که بسیار گران میباشد.

ضمنا اکثر سیستم های گیر قابلیت نصب دتکتورهای دود و همچنین کنترل تعدادی لوازم الکترونیکی منزل از قبیل روشنایی، کولر و … را دارند.

متعلقات سیستم گیر

1- پنل یا سانترال که قلب مرکزی سیستم گیر میباشد و سنسورها و آژیرها و تلفن کننده ها به آن متصل میشوند که در دو نوع تلفن کننده سر خود یا جداگانه میباشد. به طور استاندارد هر پنل قابلیت اتصال حدودا 50-40 سنسور را دارد.

2- سنسور و چشمی که وظیفه تشخیص حرکت را دارد و انواع متفاوتی دارد از قبیل وزنی (مثلا بالای 15 کیلو را شناسایی میکند که مناسب محیط هایی است که حیوانات خانگی نگهداری میشوند)، بی سیم، 360 درجه، ضد آب و … .

همچنین سنسور های گیر به صورت سری نیز قابلیت اتصال دارند بدان معنی که لازم نیست از هر کدام جداگانه تا پنل سیم کشی شود. زاویه سنسور ها معمولا حدود 100 درجه تا طول حدود 12 متر میباشد.

3- تلفن کننده که در صورتی که دستگاه تلفن کننده سرخود نباشد باید تهیه شود و دارای دو نوع تلفنی و سیم کارتی که نوع سیم کارتی در صورت قطع شدن سیم تلفن نیز کار خود را از طریق سیم کارت انجام میدهد. ضمنا تلفن کننده های سیم کارتی قابلیت کنترل سیستم گیر با اس ام اس یا از طریق اپلیکیشن همراه را دارد.

4- آژیر یا بلندگو که به تعداد دو یا سه تا به صورت استاندارد میتوان وصل کرد و اگر بخواهد در فضای آزاد مثل حیاط یا پشت بام قرار گیرد باید در کاور مخصوص قرار داده شود.

5- باطری که در صورت قطع برق به مدت چند ساعت سیستم را روشن نگه میدارد و معمولا هر یکسال یا دو سال یکبار باید تعویض گردد.

6- لوازم جانبی ضروری که این لوازم جز حذف نشدنی سیستم میباشد مانند کابل، پایه و … که باید حتما خریداری شود و حتما هم توصیه میشود که در خرید این اجناس دقت شود زیرا

لوازم جانبی بی کیفیت و درجه2 به وفور در بازار موجود است و به در صورت سهل انگاری در تهیه این لوازم راندمان کل سیستم پایین می آید .

جهت

خرید گیر اماکن به سایت

turingsanat.com  مراجعه کنید.


دانلود رایگان کتاب

مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: سیستم ,گیر ,قابلیت ,صورت ,تلفن ,لوازم ,سیستم گیر ,تلفن کننده ,خرید گیر ,گیر اماکن ,لوازم جانبی ,خرید گیر اماکن
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عاشق php دنیای مطالب متنوع کارشناسی ارشد تحقیقات آموزشی - مرکز گناباد دیدکار تجهیزات دندانپزشکی وبلاگ نظارت مالی اداره کل امور اقتصادی و دارائی استان مازندران 98FreeP دوره آموزش طراحی حفاظت کاتدیک خطوط لوله آب گاز مخازن دانلود جزوه آثار ادبی مهشید مردمی فرش آریامهر کاشان